10 nejlepších DIY videí

5 nejlepších DIY videí

Co je to DIY?

DIY, zkratka, se kterou se poslední dobou setkáváme na každém kroku. Pochází z anglického Do It Yourself – tedy „udělej si sám“ :) Můžeme pod ní najít nejrůznější klasické, foto nebo video návody k výrobě či sestrojení nejrůznějších užitečných nebo dekoračních předmětů od oblíbeného paletového nábytku až po originální bytové dekorace. K výrobě navíc často potřebujete jen pár předmětů, které koupíte za pár kaček, nebo můžete využít dokonce obaly a další příslušenství, které běžně končí v odpadkovém koši.

Přinášíme Vám top 5 DIY videí, které u nás rozhodně zabodovaly!

1) DIY výroba děřevěného obrázku s Vaší fotografií…

Budete potřebovat obrázek vytištěný na klasickém papíru, kus desky, která odpovídá velikosti obrázku, lepidlo Mod Podge na finální úpravu (už seženete i u nás, na googlu navíc najdete jednoduchý návod na jeho výrobu zředěním tekutého lepidla) a Gloss gel medium, který slouží k transferu obrázku z papíru na dřevo.

2) Perfektní DIY návod na výrobu příslušenství k mobilnímu telefonu

Tak tenhle návod se opravdu povedl. Vyrobíte si podle něj super obal, vytuníte sluchátka a z obyčejného krytu uděláte originální umělecké dílo… K tomu všemu budete navíc potřebovat pouze pár naprosto jednoduše dostupných věciček ;)

 3) DIY návod na opravdu ručně pletenou šálu

Někteří se s tímhle nebo podobným návodem již určitě setkali, ale pro nás je to stále top! Tuhle šálu totiž zmákne opravdu každý! K její tvorbě Vám postačí 2 klubíčka pořádně teplé vlny a pokud máte dvě šikovné ruce, pak je to vše!

4) Návod na DIY výrobu kraťasů ze starých džínů – 4 v 1

V tomto perfektním videu zjistíte, že vyhazovat staré džíny je opravdu škoda … zkuste je proměnit v úžasné módní kraťasy. Podle tohoto jednoduchého návodu to zvládnete levou zadní ;) Potřebovat navíc budete pouze běžně dostupné pomůcky a pár textilních barviček …

5) DIY návod na sedačku z euro palet

A na závěr samozřejmě nemůže chybět alespoň jeden super jednoduchý návod na výrobu zahradní sedačky z dřevěných palet typu Euro. Budete na to potřebovat 8 kousků a nějaké další maličkosti ;) Tak hezkou zábavu.

 

 

no comment

Add your comment