Výměna manželek VII | 3 díl – 5.10.2016

1181
Published on 7.10.2016 by admin

Dohra Výměny s labilním gayem Lukášem: Vojta se tajně sešel se Stáňou a manžel vzteky vybouchl!

Odcházel od stolu v pořadu Prostřeno! a práskl za sebou dveřmi i ve Výměně manželek. Nevyrovnaný gay Lukáš (25) ukončil pobyt v náhradní rodině o dva dny dřív, než mu nařizovala dramaturgie pořadu.

Po natáčení svému »manželovi« Vojtovi (22) dokonce zakázal jakýkoli kontakt s náhradní manželkou Stáňou (37). Vojta ji totiž pozval i s celou její rodinou na »svatbu« s Lukášem. „Nepřijeli a já jsem rád, protože s nimi už nechci mít nic společného,“ řekl Blesku Lukáš, který si nepadl do oka se Stániným manželem Michalem (33) …. pokračování článku


Českou verzi Výměny manželek uvádí v Česku TV Nova, která má za sebou již 5. řad této úspěšné reality show a v pátek 30. 8. 2016 spustila již řadu šestou.

Historie show:

Výměna manželek je televizní reality show, vyvinutá britskou produkční společností RDF media pod názvem Wife Swap. Prvního vysílání se dočkala v původní verzi v roce 2003 na stanici Channel 4. Americkou verzi vysílala společnost American Broadcasting Company, kde poslední série šla v roce 2009. Tato verze byla uvedena v roce 2013 i v Česku pod názvem Výměna manželek. Reality show vysílala společnost FTV Prima na svém kanálu Prima Love.

Jde o to, že dvě rodiny, běžně z jiných sociálních tříd a životných stylů, vymění jejich manželky/matky na necelé dva týdny. Po celou dobu štáb dokumentuje každou podstatnou věc např. jejich rozdíly a upozorňuje na nedostatky.

Category Tag